Praxe

Jak s naší péčí byla spokojena slečna Eva?


“Již od narození trpívám akutními migrénami, které mám dědičně po svém otci. Lékaři mi od prudkých bolestí neuměli pomoci, a proto jsem se rozhodla zkusit čínskou medicínu. Dnes vím, že jsem se tak měla rozhodnout ihned! Stimulace akupunkturních bodů a akupresura mi pomáhá nejen pokud mne zrovna bolí hlava, ale díky pravidelné aplikaci se četnost bolení hlavy snížila z 6 na 1 měsíčně.”

“Díky péči, kterou mi pan Tomčala věnuje, se opět mohu naplno věnovat sportu a dalším koníčkům bez obavy, že bych po náročnějším dni probděla celou noc s bolestmi hlavy.”

Konzultace ZDARMA
více informací zdeKonzultace_zdarma_TCM.html
ÚvodCinska_medicina.html
SeminářeDietetika_TCM.html
SlužbySluzby_TCM.html
CentrumKonzultacni_centrum_TCM.html
KontaktyKontakty_TCM.html
Reference
MédiaMedia_TCM.html
NOVINKA: Víkendový seminář dietetikyDietetika_TCM.html

Jak byl spokojen pan Marian?


“Již několik let mě trápí špatné spaní a snížená imunita. Po neustálém a bezúčelném braní předepsaných antibiotik a letech spánku jen s pomocí prášků na spaní, jsem se rozhodl zkusit na to jít jinak. Dříve jsem na nějaké alternativní metody péče moc nesázel a vlastně jim vůbec nevěřil, ale postupně jsem nabyl přesvědčení, že zejména čínská medicína by mohla být cesta z problémů ven. Díky péči pana Tomčaly, bylinkám a akupunkturní terapii se postupně mé spaní začíná zlepšovat. Od doby, kdy  jsem se svěřil do jeho péče, cítím se zdravější a zejména spánek se mi vrací k normálnímu stavu.”

“Pana Tomčalu vřele doporučuji všem svým známým, kteří trpí zdravotními problémy. Poprvé jsem se setkal s profesionálním přístupem k mému problému a intenzivní péčí, která má své nepopiratelné výsledky.”

Migréna
Nespavost

.... s výslovným souhlasem klientů.